Aktualności

25 czerwca 2019

Co działa na cellulit ?

Jest prawie idealnie? Tylko jeszcze te boczki, odrobina cellulitu i lekko obwisła skóra. Nie porzucaj ćwiczeń - one są podstawą dobrej sylwetki i jędrnej skóry. Ale ponieważ wakacje trwają warto sobie pomóc i nieco przyspieszyć sprawy!

Dowiedz się więcej

24 czerwca 2019

Intraceuticals czyli młodoś po Australijsku

W najnowszym magazynie KALEIDOSCOPE good adress - nasze rekomendacje w roli głównej zabieg INTRACEUTICALS czyli młodość po Australijsku? Półtorej godziny aby odmłodzić , zliftingować, rozświetlić i zregenerować skórę? Bezboleśnie, bezkrwawo i całkiem przyjemnie. 90 min 450 zł

Dowiedz się więcej

21 czerwca 2019

Terapia zimnem- zabiegi dla ochłody

Genialny zabieg CORPORELLE Selvert Thermal według Marii Kowalczyk na @vogue.pl. Efekt aerobiku, ale bez wychodzenia na ćwiczenia i idealny upalne dni. Zapraszamy do lektury ! cena zabiegi 290 zł

Dowiedz się więcej

8 czerwca 2019

Siłownia dla twarzy

Masaż KOBIDO-japoński sposób na pielęgnacje to mniej produktów, medyczne podejście do masażu i nacisk na jakoś! W nowym nr magazynu ELLE o jego efektach i odczuciach? O tym że warto ! A u nas w ofercie ;-)

Dowiedz się więcej

3 czerwca 2019

Dobrze rozebrane

W najnowszym nr Magazynu TWÓJ STYL Ewa Sarnowicz opisuje że, niedoskonałe ciało dojrzałej kobiety może wyglądać ładnie na plaży. Dzięki jakim zabiegom uzyskasz szybkie efekty? Co stosować na wiotką skórę i pelikany ? Koniecznie przeczytaj !

Dowiedz się więcej

15 maja 2019

Wbrew grawitacji

Igła czy ludzka ręka-co lepiej działa i odmładza? Zapraszamy do artykułu w nowym nr magazynu ELLE gdzie możecie przeczytać czy masaż twarzy skutecznie może zastąpić botoks!

Dowiedz się więcej

13 maja 2019

Ciało gotowe na plaże

Na @vogue.polska artykuł @nostressbeauty jak przygotowywała się do bikini ;-) kto ciekawy jak się wyszczupliła i ujędrniła brzuch, uda z naszym nowym zabiegiem Diego Dalla Palma BODY BIOENERGY zapraszamy do lektury.

Dowiedz się więcej

11 marca 2019

Zapraszamy na VOGUE POLSKA tam artykuł o panu ślimaku i jego cudownym śluzie.

Dowiedz się więcej

9 stycznia 2019

Czas tylko dla siebie !

W magazynie VIVA przeczytacie nie tylko o masażach ale i skutecznej depilacji laserowej Vectus.

Dowiedz się więcej

27 grudnia 2018

Prezentownik last minute: dla młodego ojca

Nie masz czasu na prezenty i pogoń po galeriach? Cenisz sobie wolny czas ? Znajdziesz u nas w ofercie masaże i zabiegi komponowane dla mężczyzn i kobiet.

Dowiedz się więcej
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt