Aktualności

2 sierpnia 2019

Regulamin konkursu Wygraj Day SPA I AUDI na weekend

Dowiedz się więcej

29 lipca 2019

Masaże ze wszystkich stron świata

Masaże ze wszystkich stron świata i nasz Lomi-lomi (z hawajskiego "głaskanie") w MR&MRS SPA Więcej na @vogue.pl

Dowiedz się więcej

22 lipca 2019

HYDRAFACIAL- genialny zabieg według SUPER STYLER!

Wraz z SUPER STYLER mamy dla was rabat -15% na wszystkie zabiegi HYDRAFACIAL rabat dostaniecie na hasło #superhydrafacial

Dowiedz się więcej

4 lipca 2019

Zanim powiesz tak !

Narzeczony- wybrany, kościół- wybrany, suknia-wybrana a co ze mną? O tym jak się przygotować do ślubu dowiesz się z poradnika VOGUE.PL a w nim nasze sposoby abyś olśniła wszystkich tego dnia !

Dowiedz się więcej

4 lipca 2019

Noga na nogę !

W sierpniowym wydaniu Zwierciadła nasza fizjoterapeutka opowiada o najnowszych zabiegach Diego Dalla Palma BODY BIOENERGY na celluli i miejscową tkankę tłuszczową. Już teraz możecie się na nie umówić w naszym Spa. Cena zabiegów DIEGO DALLA PALMA BODY BIOENERGY Detox 50 min 200 zł Cell Dren 90 min 410 zł Cell Slim 60 min 270 zł Cell Reshape 90 min 430 zł Focus 90 min 320 zł  Jeżeli masz pytania zapraszamy do kontaktu tel 668 449 322 , z chęcią udzielimy informacji.

Dowiedz się więcej

25 czerwca 2019

Co działa na cellulit ?

Jest prawie idealnie? Tylko jeszcze te boczki, odrobina cellulitu i lekko obwisła skóra. Nie porzucaj ćwiczeń - one są podstawą dobrej sylwetki i jędrnej skóry. Ale ponieważ wakacje trwają warto sobie pomóc i nieco przyspieszyć sprawy!

Dowiedz się więcej

24 czerwca 2019

Intraceuticals czyli młodoś po Australijsku

W najnowszym magazynie KALEIDOSCOPE good adress - nasze rekomendacje w roli głównej zabieg INTRACEUTICALS czyli młodość po Australijsku? Półtorej godziny aby odmłodzić , zliftingować, rozświetlić i zregenerować skórę? Bezboleśnie, bezkrwawo i całkiem przyjemnie. 90 min 450 zł

Dowiedz się więcej

21 czerwca 2019

Terapia zimnem- zabiegi dla ochłody

Genialny zabieg CORPORELLE Selvert Thermal według Marii Kowalczyk na @vogue.pl. Efekt aerobiku, ale bez wychodzenia na ćwiczenia i idealny upalne dni. Zapraszamy do lektury ! cena zabiegi 290 zł

Dowiedz się więcej

8 czerwca 2019

Siłownia dla twarzy

Masaż KOBIDO-japoński sposób na pielęgnacje to mniej produktów, medyczne podejście do masażu i nacisk na jakoś! W nowym nr magazynu ELLE o jego efektach i odczuciach? O tym że warto ! A u nas w ofercie ;-)

Dowiedz się więcej

3 czerwca 2019

Dobrze rozebrane

W najnowszym nr Magazynu TWÓJ STYL Ewa Sarnowicz opisuje że, niedoskonałe ciało dojrzałej kobiety może wyglądać ładnie na plaży. Dzięki jakim zabiegom uzyskasz szybkie efekty? Co stosować na wiotką skórę i pelikany ? Koniecznie przeczytaj !

Dowiedz się więcej
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt