Najpierw marzyłam o otworzeniu idealnego salonu do manikiuru i pedikiuru. Dziś na mapie Warszawy są już cztery. Kolejnym moim marzeniem było stworzenie miejsca, w którym będziecie mogli Państwo zadbać o siebie kompleksowo, odstresować się, wyciszyć czy też zadbać o swoje zdrowie.

Nieinwazyjne terapie anti-aging i kosmetyka High-Tech szeroki zakres masaży, w tym masaże: relaksacyjne, orientalne, sportowe oraz terapie manualne a także niechirurgiczny lifting twarzy Kobido. Naszą ofertę dopełnia manicure, pedicure i stylizacja rzęs. Chcemy aby każda kobieta z różnymi wymaganiami poczuła się u nas komfortowo, bezpiecznie i mogła wybrać swoją drogę pielęgnacji. Mężczyźni również w naszym Spa mają miejsce dla siebie i specjalnie dedykowane im zabiegi.

NASZE MUST-HAVE:

  • ICOONE LASER – wyszczupli i wymodeluje Twoje ciało oraz zredukuje cellulit.
  • LASER VECTUS – to nasz sposób na gładką skórę, trwale usunie wszystkie niechciane włoski z dowolnego miejsca na Twoim ciele.
  • INTRACEUTICALS – to zabieg bankietowy uwielbiany przez gwiazdy, wtaczane za pomocą hiperbarycznego tlenu substancje aktywne (kwas hialuronowy) dzięki czemu Twoja skóra jest nawilżona i zagęszczona.
  • MASAŻ KOBIDO – to niechirurgiczny lifting twarzy i alternatywa dla skalpela, niweluje napięcia mięśniowe i odmładza twarz poprawia jej owal.
  • TERAPIA MANUALANA – dopasowana odpowiednio do stanu zdrowia klienta pomaga w pozbyciu się dolegliwości bólowych, napięć i przemęczenia.
  • Jeżeli chcesz zorganizować imprezę dla pracowników lub przyjaciół – nie stresuj się zrobimy to.

Nieważne jaki masz nastrój, chcesz pobyć sam ze sobą czy wolisz towarzystwo przyjaciół u nas zawsze znajdziesz pomysł na idealny wypoczynek i chwilę relaksu dla siebie. Skorzystaj z naszej bogatej oferty zabiegów w Spa i wybierz najlepszy zabieg dla siebie!! Dla Państwa wygody jesteśmy czynni 7 dni w tygodniu i oferujemy miejsca parkingowe przed salonem Czekamy na Ciebie Mr&Mrs SPA Marzena Kanclerska.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt