NANOFRAX

To urządzenie pozwalające wykonać zabiegi lecznicze, odmładzające dając efekt silnej przebudowy, likwidacji przebarwień skóry. Można go wykonać na twarzy, szyi, dekolcie.

Paula Kosmetolog

NANOFRAX.

Mezoterapia frakcyjna/mikroigłowa

Idealny zabieg dla skóry pozbawionej jędrności, ze zmianami pigmentacyjnymi i zmarszczkami. NanoFrax przynosi lepsze nawilżenie, zmniejsza widoczność przebarwień, poprawia napięcie naskórka i ujędrnia. Dlatego mezoterapię Nanofrax, uznaje się za alternatywę dla frakcyjnej laseroterapii ablacyjnej.

NanoFrax można wykonywać przez cały rok. Istotą zabiegu są punktowe nakłucia naskórka i skóry właściwej, które umożliwiają dostarczenie jej skoncentrowanych składników odżywczych, z ominięciem bariery naskórka, a także intensywną regenerację skóry. Jest więc bezpieczny, nieinwazyjny, a w porównaniu z innymi zabiegami – bezbolesny. A przy tym – skutecznie „odnawia” skórę i stymuluje ją do odmładzania. NanoFrax to zabieg, który nie wyłącza z życia zawodowego i osobistego. Nie trzeba brać urlopu, bo po zabiegu wygląda się dobrze, a rekonwalescencja jest błyskawiczna!

Nano- i mikroigły

Mezoterapia NanoFrax ® wykonywana jest specjalnym elektrycznym urządzeniem do frakcyjnych nakłuć naskórka i skóry właściwej: nanoterapią lub mikroterapią. W nanoterapii stosuje się krótkie nanoigły do 0,1 mm, które umożliwiają bezinwazyjne podanie substancji aktywnych (polecana dla skóry wrażliwych). W mikroterapii, wykorzystuje się cienkie tytanowe igły od 1 mm do 2,5 mm. Celem zabiegu jest wywołanie krwawienia i uwolnienie czynników wzrostu z krwi oraz przebudowa skóry.

Dla kogo?

NanoFrax jest zabiegiem dla kobiet i mężczyzn. W wyniku zabiegu następuje zagęszczenie i pogrubienie skóry, redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów! Poleca się go też do leczenia przebarwień. Najczęściej się go stosuje na twarzy, szyi, dekolcie i skórze wokół oczu.

Efekty zabiegu

NanoFrax przynosi: odczuwalne podniesienie poziomu nawilżenia ujędrienia, poprawę kolorytu, struktury i napięcia naskórka. Łagodzi też zaczerwienienia w skórze, i spłyca zmarszczki, niweluje przebarwienia. Zabiegi najlepiej jest wykonać w serii 6. Powód: substancje aktywne dostarczone regularnie mikrokanalikami do skóry właściweje, plus systematyczne nakłucia, które stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu, przynoszą super efekty w odmładzaniu i regeneracji skóry. Z zabiegu na zabieg, cera wygląda na coraz świeższą młodszą i nabiera blasku. Nanoiniekcję wykonuje się raz w tygodniu (chyba, że się ją łączy z kwasami, wówczas raz na 2 tygodnie), a mikroiniekcję co 3-4 tygodnie.

Przeciwskazania

Infekcje, choroby bakteryjne, opryszczka, problemy z krzepliwością krwi, ciąża, karmienie piersią, doustne retinoidy (w ciągu ostatniego roku), nowotwory, tendencja do bliznowców,  świeżo opalona skóra, pobyt w saunie lub solarium (w ciągu 24 h), podczas kuracji laserami.

Nasi specjaliści w ramach tego pakietu

Paula
Paula Kosmetolog

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Oferujemy najwyższą jakość usług
W naszym zespole pracują wykwalifikowani specjaliści
Posiadamy najnowszy sprzęt oraz najlepsze kosmetyki
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt