Promocje/aktualności

1 października 2021

PAŹDZIERNIK w MR & MRS SPA

 Sprawdź jakie zabiegi czekają na Ciebie w atrakcyjnych ofertach cenowych w MR&MRS SPA- znajdź chwilę dla siebie i poczuj się absolutnie wyjątkowo!
18 listopada 2021

BLACK FRIDAY w różowych barwach!

UWAGA! UWAGA! Nadciąga BLACK FRIDAY! A My już teraz sprawiamy że patrzycie przez Różowe Okulary ! Ogromna obniżka cenowa- oferta ograniczona ilościowo! Kto szybszy ten szczęśliwszy!
9 listopada 2021

HITY Listopada!

Długie jesienne wieczory i kapryśna pogoda która, płata często figle a my zapewniamy Państwu relaks i odprężenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi HITAMI Listopadowymi !
2 listopada 2021

Polecenia redakcyjne DERMAPEN 4 na VOGUE PL

Zapraszamy do lektury na VOGUE PL jak odzyskać zdrowy i młody wygląd przy użyciu najnowszej technologi DERMAPEN 4.
2 marca 2021

Marzec miesiącem Kobiet w Spa!

Wiosna i marzec mają jedne wspólny mianownik - to czas Kobiet!
31 stycznia 2021

Promocje Lutowe

PROMOCJE LUTY Tylko SIĘ kochaj! Mamy same dobre wiadomości! Czy wiecie, ze w celtyckim kalendarzu 1 lutego zaczynała się wiosna?
2 stycznia 2021

Styczeń w MR&MRS SPA!

W styczniu wszystko zaczyna się od początku! Zacznij pięknie Nowy Rok i zatroszcz się o to co najcenniejsze - o Siebie!
1 grudnia 2020

Grudzień czyli: PREZENTY !!!

Uwaga! Uwaga! Świętujcie z nami nasze 3 URODZINY !!! W Mr&Mrs SPA rozpieszczamy ciało i szanujemy portfele! Może być piękniej nawet w trudnym czasie.
9 września 2020

Masaże relaksujące, naturalne remedium na stres i zmeczenie

Relaksujące masaże, naturalne remedium na zmęczenie i stres. Regularnie wykonywane mogą poprawić jakość naszego życia według Danuty Bybrowskiej z TWÓJ STYL.
5 sierpnia 2020

Sierpień w MR&MRS SPA

Sprawdź jakie zabiegi czekają na Ciebie w atrakcyjnych ofertach cenowych miesiącu Sierpień w MR&MRS SPA- znajdź chwilę dla siebie i poczuj się absolutnie wyjątkowo!
2 marca 2020

Najlepsze terapie i zabiegi nowej dekady według VOGUE !

Najlepsze terapie powięziowo-mięśniowe twarzy ZOGA FACE INTEGRATION i zabiegi nowej dekady według magazynu VOGUE, zachęcamy do lektury.
12 lutego 2020

INFUZJA TLENOWA-najlepszy zabieg bankietowy!

Nowy rok zaczęliśmy od urody, Beata i Agnieszka w Pytaniu na śniadanie w roli głównej INTRACEUTICALS - infuzja tlenowa, czyli nieinwazyjna metoda odmładzania skóry, bazująca na technologii łączenia hiperbarytcznego tlenu ze specjalnym serum bogatym w kwas hialuronowy oraz składniki regenerujące. Zapraszamy do oglądania bo warto, a czysty TLEN jest na wagę złota w dzisiejszych czasach !!! #infuzjatlenowa #rejuvenate #zabiegbankietowy #intraceuticalsgabinetcertyfikowany #tlenhiperbaryczny #antyoksydanty #perfectskin #pielęgnacaja
12 lutego 2020

Masaż KASSAJI w Pytanie na śniadanie

Mamy już dla was materiał z Pytania na sniadanie, o masażu KASSAJI który, likwiduje obrzęki i cienie pod oczami, udrażnia zatoki. Zapraszamy do oglądania, wraz z Akademią Spa i Marzena Kanclerską. #masażKASSAJI #pytanienasniadanie
12 lutego 2020

Patenty na zimową pielęgnacje

Co zrobić zimą, żeby wiosną mieć idealną cerę i szczupłe ciało? W rozmowie No Stress Beauty-Maria Kowalczyk i Marzena Kanclerska-Gryz a to wszytko na Vogue Polska #corporelle #icoonepolska #zabiegnaciało #szczupłasylwetka
27 stycznia 2020

Odmładzająca terapia ZOGA FACE INTEGRATION w Pytanie na Śniadanie

Razem z Akademią Spa i Tomaszem Tomasikiem prezentowaliśmy naszą najnowszą terapię ZOGA FACE INTEGRATION w Pytanie na śniadanie. Poniżej link z filmikiem, więcej o naszej najnowszej terapii która, jest dostępna w MR & MRS SPA dowiecie się pod nr tel. 668 449 332
27 stycznia 2020

KOBIDO: Japoński sekret młodości

Zapraszamy do lektury na Vogue Polska tam nasz ukochany masaż Kobido i jego sekret młodości!
27 stycznia 2020

Jak przeżyć BLUE MONDAY

O Blue Monday dla VOGUE POLSKA opowiada Marzena Kanclerska, sprawdż koniecznie jak przeżyć ten Poniedziałek.
4 grudnia 2019

ŚWIĘTUJCIE Z NAMI 2 URODZINY MR &MRS SPA !!!

 Od czwartku  (5 grudnia) do końca niedzieli (8 grudnia)… Wielka Celebracja 2 urodzin MR&MRS SPA.
21 listopada 2019

Black Friday w MR&MRS SPA !!!

Z okazji BLACK FRIDAY w MR & MRS SPA czekać będą na Was atrakcyjne oferty specjalne i rabaty do – 50% ! Zapytaj nas o szczegóły promocji i pozwól sobie na odrobinę luksusu, nie zmarnuj tej szansy, bo lepszej oferty w tym roku już nie będzie!
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt