BODY BIOENERGY

Nowa linia na ciało, Detox, cellDREN, cellSLIM, total body FOCUS, cellRESHAPE

Nowe zabiegi przeznaczone są do zwalczania cellulitu, miejscowej otyłości i walki z lekką nadwagą.

Body Bioenergy

UMYSŁ I CIAŁO RAZEM BY ZWALCZYĆ CELLULIT!!!

 

Psychologia estetyczna ciała – tak włoska marka Diego Dalla Palma określa  swój najnowszy program do zwalczania niedoskonałości spowodowanych cellulitem, miejscową otyłością i utratą jędrności: Body Bioenergy. Specjaliści tej marki w walkę z cellulitem postanowili zaangażować także…umysł. I okazuje się, że to DZIAŁA!

 

Body Bioenergy to nowa holistyczna metoda Diego Dalla Palma Professional bazująca na psycho-neuro-endokryno-immunologii: (PNEI). PNEI to nauka, która analizuje wzajemną interakcje układów: nerwowego, endokrynnego oraz immunologicznego. Te wszystkie układy znajdują się także w naszej skórze i tkance tłuszczowej. Mogą one wpływać na siebie nawzajem a jednocześnie oddziaływać na naszą psychikę, która, z kolei oddziałuje na te układy. Niedoskonałości związane z cellulitem i zlokalizowaną otyłością powodowane są zmianą równowagi w sieci komunikacyjnej między układem neuronalnym (wrażliwe zakończenia nerwowe w skórze), układem endokrynnym (komórki tłuszczowe) a układem immunologicznym (układy krwionośny i limfatyczny). Stres, nadmierna produkcja kortyzolu wpływają na rozwój cellulitu. Są na to naukowe badania!

 

Diego Dalla Palma działa poprzez tworzenie spersonalizowanych ścieżek dla każdego Klienta. Pięć profesjonalnych zabiegów wchodzących w skład Body Bioenergy, zostało specjalnie zaprojektowanych aby dać maksymalne efekty. Wszystkie zabiegi uzupełnia specjalny, unikalny masaż ciała, łączący silne działanie na poziomie fizycznym z poprawą ogólnego samopoczucia.

Każdy specjalistyczny program rozpoczyna zabieg:

Detox.

Intensywnie odtruwa tkanki, które są sztywne i słabo natlenione ze względu na nagromadzone toksyny. Jest doskonały dla osób borykających się z problemem ciężkich nóg, przetrzymywania wody oraz dla kobiet w ciąży. Trwa około 40 minut i przygotowuje do kolejnego etapu, dobranego przez terapeutę.

60 min 200 zł

 

PROGRAMY ANTYCELLULITOWE:

 

cellDREN

Zabieg silnie drenujący, reaktywujący mikro-krążenie i układ limfatyczny. Idealny dla osób walczących z cellulitem obrzękowym i „pomarańczową skórką”, spowodowanymi zatrzymywaniem wody przez organizm. Wykorzystuje się w nim specjalne bandaże.

90 min 410 zł

 

cellSLIM

Program regeneracji tkanki, poprawy metabolizmu komórek oraz rzeźbienia ciała. Przeznaczony dla osób z cellulitem o podłożu tłuszczowym czyli dla kobiet o jędrnym, mocnym ciele, potrzebujących miejscowego zadziałania na komórki tłuszczowe. W zabiegu używana jest między innymi maska z 5 rodzajów alg.

60 min 270 zł

 

cellRESHAPE

Pozwala na redukcję napięcia stwardniałych włókien, które otaczają komórki tłuszczowe i powodują występowanie „dołeczków’ w skórze. To silne, szokowe działanie na uporczywy cellulit. Tutaj także stosowane są bandaże ale tym razem wzmocnione o specjalny koncentrat.

90 min 430 zł

 

total body FOCUS

Zabieg łączący globalne działanie na cellulit i utratę napięcia poprzez specjalne działanie lipolityczne na zlokalizowaną otyłość. Sprawdza się wybitnie u kobiet po ciąży. To jeden z hitów – dający naprawdę totalny efekt ponieważ jednocześnie wyszczupla, ujędrnia i modeluje. W tym zabiegu wykorzystuje się specjalną maskę Sauna Pack – rozgrzewającą ciało ale tylko w wewnętrznych warstwach. Nie ma więc zaczerwienionej skóry ani rozszerzonych naczyń krwionośnych.

90 min 320 zł

 

Wyjątkowe składy:

Nowa linia produktów do ciała BODY BIOENERGY jest także bogata w wiele zaawansowanych składników aktywnych. Sercem wszystkich zabiegów jest innowacyjny OLI’VINETM ACTIVE SYSTEM, zawierający perydot, kamień wulkaniczny, który przywraca komunikację komórkową, redukuje stres, ogranicza produkcję wolnych rodników oraz zapobiega przedwczesnemu starzeniu się komórekKompleks ten został połączony z innymi składnikami, między innymi kurkumą, granatem czy roślinnym kompleksem wyszczuplającym z cynaryną z karczocha. Poza tym znajdziemy tu także żeń-szeń peruwiański, różową sól himalajską i epsom.

 

Zabiegi należy wykonywać w seriach, raz w tygodniu, ale już po jednym seansie różnica w poprawie wyglądu i jakość skóry jest doskonale widoczna.

Dopełnieniem programów profesjonalnych wykonywanych w gabinecie jest pielęgnacja domowa ukierunkowana na określony problem. Do codziennej pielęgnacji zaleca się ANTYCELLULITOWY SCRUB DRENUJĄCY oraz KREM 3 w 1. Dodatkowo w zależności od problemu dobieramy miejscowy preparat: SUCHY OLEJ ANTYCELLULITOWY (w przypadku zaburzonego mikrokrążenia, przetrzymywania wody, ciężkich nóg), ANTYCELLULITOWĄ PIANKĘ BŁOTNĄ ( w przypadku opornego cellulitu, miejscowej otyłości) lub SERUM ANTY-GRAWITACYJNE ( w przypadku poluznionej skóry, utraty jędrności).

 

Nasi specjaliści w wykonujący ten zabieg


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /mrandmrsspa.pl/public/wp-content/themes/jupiter-child/elements/section-specjalisci.php on line 31

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Oferujemy najwyższą jakość usług
W naszym zespole pracują wykwalifikowani specjaliści
Posiadamy najnowszy sprzęt oraz najlepsze kosmetyki
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt