DERMAPEN MR&MRS SPA

Najnowocześniejszy na rynku Dermapen 4 to prawdziwy przełom zarówno w odmładzaniu jak i regenerowaniu skóry. 

Bezbolesny, bezpieczny i uznany przez świat lekarski za Złoty Standard w dziedzinie mikronakłuwania skóry - czyli zabieg o najwyższej skuteczności.

Paula Kosmetolog

Jak działa Dermapen?

DERMAPEN™ jest wszechstronnym narzędziem, dlatego zabiegi przy jego użyciu można wykonywać zarówno na twarzy (w tym na wrażliwych okolicach oczu i ust), szyi, dekolcie, jak i na ciele a nawet na skórze głowy. DERMAPEN™ pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze dzięki czemu stymuluje jej odnowę w sposób naturalny. To znakomita terapia dla osób z wiotką, cienką skórą. Pobudza i przyspiesza naturalne procesy tworzenia nowego kolagenu. Jest doskonałym narzędziem do walki z bliznami, zmarszczkami, bruzdami i rozstępami. Reguluje wydzielanie sebum, rozjaśnia i wygadza naskórek. Po zabiegu skóra jest bardziej gęsta, gładsza, lepiej nawilżona.

Dermapen 4 w Mr&Mrs SPA

W Dermapen 4 zastosowano przełomowy 16-igłowy kartridż, który pozwala na 1920 mikronakłuć na sekundę. To aż o 104% więcej w porównaniu do innych urządzeń do mikronakłuwania!Dodatkowa liczba nakłuć jest to mniejszy dyskomfort w trakcie samego zabiegu, szybszy czas gojenia oraz jeszcze większa skuteczność terapii. 

Synergia, czyli jeszcze lepsze efekty

Produkty idealnie uzupełniające zabieg Dermapen to MG Collection, czyli zestawy silnie skoncentrowanych składników czynnych w których stężenie substancji aktywnych zostało idealnie dopasowane do fizjologicznych poziomów. Dzięki temu podczas zabiegu, nie ma ryzyka nietolerancji lub podrażnienia. Skóra otrzymuje dokładnie to czego potrzebuje do optymalnegofunkcjonowania – regeneracji, stymulacji i przyspieszenia procesu gojenia. Zastosowanie tych produktów rewolucyjnie pogłębia i utrwala rezultaty po mikronakłuwaniu. 

Jak wygląda zabieg?

Przed zabiegiem można znieczulić skórę kremem. W zależności od potrzeby specjalista nakłada preparat ze składnikami aktywnymi przed lub po nakłuwaniu. Skóra po zabiegu jest lekko zaczerwieniona. Może pojawić się niewielki obrzęk. Te objawy znikają jednak zazwyczaj po kilku godzinach. Po zabiegu należy chronić skórę kremem z wysokim filtrem!

„Uwielbiam zabiegi Dermapen, bo ich efekty widać niemal natychmiast i są spektakularne. Szczególnie dobrze sprawdzają się w przypadku delikatnej skóry wokół oczu oraz na szyi i dekolcie. Poza tym – ta terapia nadaje się do praktycznie każdego rodzaju skóry” kosmetolog Wioletta

Nasi specjaliści w wykonujący ten zabieg

Paula
Paula Kosmetolog

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Oferujemy najwyższą jakość usług
W naszym zespole pracują wykwalifikowani specjaliści
Posiadamy najnowszy sprzęt oraz najlepsze kosmetyki
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt