Zabieg Cell Detoxium

Marka Diego Dalla Palma Professional RVB SKIN LAB to nowy koncept profesjonalnej pielęgnacji kosmetycznej. Łączy siłę i skuteczność współczesnej medycyny z możliwościami. zaawansowanej kosmetologii.

Diego Dalla Palma Professional RVB SKIN LAB zajmuje się pięknem od podstaw. „Myśli” o zdrowiu całego organizmu, o przywracaniu równowagi, która je warunkuje. Usuwa przyczyny problemów ze skórą, a nie ich skutki.

Paula Kosmetolog

Jak Ci pomożemy?

Cell Detoxium to zabieg silnie odtruwający komórki. Uaktywnia  i stymuluje proces ich regeneracji. Przygotowuje skórę do systematycznej pielęgnacji.

O metodzie

Zabieg zawiera kompleks na bazie drożdży, który odtruwa zanieczyszczone i obciążone toksynami komórki skóry. Pozwala im na samodzielną regenerację oraz dzięki obecności kwasu liponowego wzmacnia struktury ochronne skóry.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg?

Zabieg przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry, szczególnie dla osób narażonych na działanie wolnych rodników i agresywnych czynników zewnętrznych. Siłą zabiegu jest aktywny składnik –Cell Detoxium, który skutecznie niszczy toksyny oraz wszelkie zanieczyszczenia naszej skóry.

Spodziewany efekt

Efektem zabiegu jest oczyszczona, rozświetlona i dotleniona skóra.

Kuracja po zabiegu

Dla przedłużenia i podtrzymania efektów zabiegu zalecamy pielęgnację domową z serii Cell Detoxium: mleczko micelarne, tonik rewitalizujący oraz koncentrat odtruwający.

Przeciwwskazania

Jedynym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest uczulenie na drożdże.

Nasi specjaliści w wykonujący ten zabieg

Paula
Paula Kosmetolog

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Oferujemy najwyższą jakość usług
W naszym zespole pracują wykwalifikowani specjaliści
Posiadamy najnowszy sprzęt oraz najlepsze kosmetyki
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt