Zabieg The Man

Marka Diego Dalla Palma Professional RVB SKIN LAB to nowy koncept profesjonalnej pielęgnacji kosmetycznej. Łączy siłę i skuteczność współczesnej medycyny z możliwościami. zaawansowanej kosmetologii.

Diego Dalla Palma Professional RVB SKIN LAB zajmuje się pięknem od podstaw. „Myśli” o zdrowiu całego organizmu, o przywracaniu równowagi, która je warunkuje. Usuwa przyczyny problemów ze skórą, a nie ich skutki.

Paula Kosmetolog

Jak Ci pomożemy?

Zabieg Diego The Men jest odpowiedzią na męską potrzebę zachowania własnego, indywidualnego stylu. Chroni skórę przed działaniem czynników zewnętrznych, wzmacnia jej barierę ochronną, nawadnia, naprawia drobne skaleczenia powstałe podczas golenia oraz pielęgnuje zarost.

O metodzie

THE MAN to odpowiedź Diego Dalla Palma Professional na męskie pragnienie zadbania o swój własny styl przy zachowaniu piękna skóry wraz z upływającym czasem.
Został stworzony do pielęgnacji  wymagającej męskiej cery,  wykonywania doskonałego golenia, pielęgnowania każdego rodzaju brody i wąsów, a jednocześnie do przeciwdziałania oznakom starzenia się. Wzmacnia regenerację komórek dla mocniejszej i witalnej skóry.

 

Dla kogo jest przeznaczony zabieg?

Specjalny zabieg przeznaczony do przywrócenia napięcia i jędrności każdego rodzaju męskiej skóry, bez względu wiek.

 

Spodziewany efekt

Efektem zabiegu jest zrewitalizowana i odnowiona skóra. Zredukowane oznaki starzenia i zwiększona ochrona skóry na czynniki zewnętrzne.

 

Kuracja po zabiegu

Dla przedłużenia efektu zabiegu i codziennej pielęgnacji zaleca się stosowanie kosmetyków z serii The Man:  żel do golenia, naprawczy krem po goleniu, krem antystarzeniowy na twarz i brodę oraz olej zmiękczający brodę.

 

Przeciwwskazania

Brak przeciwwskazań do wykonania zabiegu.

Nasi specjaliści w wykonujący ten zabieg

Paula
Paula Kosmetolog

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Oferujemy najwyższą jakość usług
W naszym zespole pracują wykwalifikowani specjaliści
Posiadamy najnowszy sprzęt oraz najlepsze kosmetyki
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt