Zabieg Youth Venom

Marka diego dalla palma professional RVBSKINLAB to nowy koncept profesjonalnej pielęgnacji kosmetycznej. Łączy siłę i skuteczność współczesnej medycyny z możliwościami zaawansowanej kosmetologii.

Diego dalla palma professional RVBSKINLAB zajmuje się pięknem od podstaw. „Myśli” o zdrowiu całego organizmu, o przywracaniu równowagi, która je warunkuje. Usuwa przyczyny problemów ze skórą, a nie ich skutki.

Paula Kosmetolog

Jak Ci pomożemy?

Zabieg Youth Venom to antidotum na zmarszczki mimiczne, nawet te najgłębsze. Pomaga zrelaksować mikro-skurcze twarzy oraz zredukować liczbę zmarszczek zarówno płytkich, jak i już tych utrwalonych. Wygładza, odnawia ,nawilża i regeneruje skórę. Stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego tak, aby znacząco wypełnić  zmarszczki.

O metodzie

Zaawansowany zabieg odmładzający, zawierający konotoksynę – substancję wzorowaną na jadzie ślimaka brazylijskiego. Konotoksyna hamuje nadmierny skurcz mięśni i redukuje zmarszczki mimiczne. Dodatkowe substancje peptydowe działają liftingująco i przeciwstarzeniowo.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg?

Zabieg dedykowany jest  osobom ze zmarszczkami mimicznymi oraz poluźnioną i wiotką skórą.

Spodziewany efekt

Efektem zabiegu jest redukcja objętości i głębokości zmarszczek. Skóra staje się gładka i napięta, wyraźnie zmniejsza się widoczność zmarszczek.

Kuracja po zabiegu

Dla podtrzymania uzyskanych  efektów zaleca się stosowanie kosmetyków z serii Youth Venom, podtrzymujących efekty zabiegu.

Przeciwwskazania

Nie ma przeciwwskazań do wykonywania zabiegu.

Nasi specjaliści w wykonujący ten zabieg

Paula
Paula Kosmetolog

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Oferujemy najwyższą jakość usług
W naszym zespole pracują wykwalifikowani specjaliści
Posiadamy najnowszy sprzęt oraz najlepsze kosmetyki
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt